Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie Szczecin

Informacja o wyborze oferty w postępowaniu na organizację zadań szkoleniowych Magazynier z obsługą programów do ewidencjonowania towarów oraz obsługą wózków jezdniowych z napędem silnikowym oraz bezpieczną wymianą butli LPG

 Gmina Miasto Szczecin

                                       Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Szczecinie

                                           ul. Gen. Sikorskiego 3, 70 -323 Szczecin

informuje o wyniku postępowania  o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na organizację zadań szkoleniowych w ramach projektu:  „Aktywna integracja w Szczecinie” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach  Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Kapitał Ludzki Poddziałanie 7.1.1.)- szkolenie: „Magazynier z obsługą programów do ewidencjonowania towarów oraz obsługą wózków jezdniowych z napędem silnikowym oraz bezpieczną wymianą butli LPG”.

 

 

Zamawiający Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Szczecinie informuje, iż do ww postępowania zostały złożone następujące oferty:

Nazwa i adres Wykonawcy

Punkty w kryterium cena 100 %

DELVE Centrum Szkolenia i doradztwa

ul. Celna 1

70-644 Szczecin

81,70 pkt

Centrum Szkoleniowe Monika Gielar

ul. Szarotki 7

71-604 Szczecin

100 pkt

Magnus Sp. z o.o

ul. Curie Skłodowskiej 12A/6

10-110 Olsztyn

 

96,67 pkt

 

 

W oparciu o przepis art. 92 ust. 1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U 2013r.  poz 907 ze zm.), zwanej dalej „ustawą”, uprzejmie informujemy, że po dokonaniu oceny ofert w postępowaniu na Organizację zadań szkoleniowych w ramach projektu: „Aktywna integracja w Szczecinie” współfinansowanego ze środków  Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu  Społecznego (Program Operacyjny Kapitał Ludzki poddziałanie 7.1.1.) – szkolenie „Magazynier z obsługą programów do ewidencjonowania towarów oraz obsługą wózków jezdniowych z napędem silnikowym oraz bezpieczną wymianą butli LPG”.

 

Zamawiający dokonał następującego rozstrzygnięcia: 

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty:

Jako najkorzystniejszą ofertę wybrano  ofertęFirmy Centrum Szkoleniowe Monika Gielar, ul. Szarotki 7, 71-604 Szczecin .Wykonawca spełnił wszystkie wymogi przewidziane przez Zamawiającego w SIWZ, oferta otrzymała 100 punktów w kryterium cena.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Anna Sankowska 29-10-2013 15:15
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 29-10-2013
Ostatnia aktualizacja: Anna Sankowska 29-10-2013 15:16