Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie Szczecin

informacja o wyborze oferty w postępowaniu na organizację wyjazdu socjoterapeutyczno- edukacyjnego dla klientów Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Szczecinie współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Kapitał Ludzki nr postępowania 10/2014/POKL

                                   Gmina Miasto Szczecin

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Szczecinie

ul. Gen. Sikorskiego 3, 70 -323 Szczecin

informuje o wyniku postępowania  o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na organizację  wyjazdu socjoterapeutyczno- edukacyjnego dla klientów Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Szczecinie w ramach projektu „Aktywna integracja w Szczecinie” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach  Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Kapitał Ludzki Poddziałanie 7.1.1.)”

 

Zamawiający Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Szczecinie informuje, iż do ww postępowania zostały złożone następujące oferty:

lp

Wykonawca

Punkty w kryterium cena 100%

1

Sun&More Sp. z o.o

ul. Rapackiego 8c

71-467 Szczecin

100 pkt

2

Konsorcjum Firm

Galicyjskie Centrum Edukacji Sp. zoo

Ośrodek Szkolenia Kursowego i Ustawicznego

ul. Bronowicka 73

30-091 Kraków

98,88 pkt

 

 

W oparciu o przepis art. 92 ust. 1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2013 poz 907ze zmianami ), zwanej dalej „ustawą”, uprzejmie informujemy, że po dokonaniu oceny ofert w postępowaniu na organizację wyjazdu socjoterapeutyczno- edukacyjnego  dla klientów Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Szczecinie w ramach projektu „Aktywna integracja w Szczecinie” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach  Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Kapitał Ludzki Poddziałanie 7.1.1.)  Zamawiający dokonał następującego rozstrzygnięcia: 

 

I.      Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty:

Jako najkorzystniejszą ofertę wybrano  ofertę Firmy Sun&More Sp. z o.o ul. Rapackiego 8c, 71-467 Szczecin. Wykonawca spełnił wszystkie wymogi przewidziane przez Zamawiającego w SIWZ, oferta otrzymała 100 punktów w kryterium cena.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Anna Sankowska 25-06-2014 15:26
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 25-06-2014
Ostatnia aktualizacja: Anna Sankowska 25-06-2014 15:26